המלצות ספרים - סקירות וביקורות


ברוכים הבאים לאתר הסקירות שלי. לפרטים ויצירת קשר נא לפנות לגדי איידלהייט [email protected]
מעונינים לקבל את כל הסקירות? הצטרפו לערוץ הטלגרם של ספרים מומלצים!

עבודה בשבוע הספר

30 באפריל 2014 גדי איידלהייט

שבוע הספר העברי לשנת 2017  ייערך בין התאריכים 7 ליוני עד ל-17 ביוני 2017 במבחר מקומות בארץ. בתאריכים אלו הוצאות הספרים מחפשות עובדים זמניים רבים לצורך הירידים ולמכירת הספרים. אתר זה אינו קשור ליריד עצמו ובוודאי לא לעניין העבודה בו והמידע מופיע רק כתועלת לציבור. שימו לב המעסיקים הם הוצאות הספרים עצמן ויש לבצע פנייה ישירות אליהן.

הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה לשבועיים אלו היא על ידי חיפוש מודעות הדרושים של ההוצאות ואלו רובן ככולן מתפרסמות בדפי הפייסבוק ובאתרים של ההוצאות באינטרנט. כשירות לקוראים נביא כאן את המודעות כאשר הן יתפרסמו, אולם האתר אינו משמש בשום אופן כמתווך והמידע מובא רק לשם תועלת. העבודה לרוב מתחיל בשעות אחרי הצהריים לפני פתיחת היריד (סידור הספרים על הדוכנים) ומסתיימת בשעת הסגירה, הכנסת הספרים לדוכנים ונעילה של הדוכן.

לרוב לעבודה כמוכר אין דרישות קדם, אולם אהבת ספרים והכרת ספרים של ההוצאה יכולים לתת יתרון מסוים, שכן ההוצאות ישמחו לקבל מישהו שפרט להיותו מוכר יכול גם ליצור קשר עם הלקוחות, לשמוע מה הם מחפשים ולהתאים להם ספרים.

אפשרות נוספת היא עבודה זמנית בחנויות ספרים באיזור מגוריכם. חנויות רבות מרחיבות את שעות הפתיחה או מוציאות דוכנים לרחוב/רחבת הקניון. אפשר לגשת לחנות ספרים שקרובה אליכם ופשוט לשאול ולהתעניין.

שנת 2017

להוצאת הספרים כנרת-זמורה

אוהבים ספרים? מרגישים שאתם יכולים להמליץ בצורה יוצאת דופן? מקומכם איתנו! דרושים עובדים לדוכני הוצאת כנרת זמורה דביר. בין התאריכים ה – 6.6.17 ועד ה – 17.6.17 בשעות הערב, בתל אביב או ירושלים. לפרטים נוספים – דניאל 0524207346
עם עובד

דרושים אנשי מכירות אוהבי ספר בין התאריכים ה – 6.6.17 ועד ה – 17.6.17 בשעות אחר הצהריים והערב

לעבודה בתל-אביב: דובי 050-4431213

לעבודה בירושלים: תום 054-6455484

ידיעות ספרים

 רוצים להגיע לעבודה ולהריח את הריח הממכר של הספרים? להמליץ לאנשים בדיוק על הספרים שהם רוצים ואתם כל כך אוהבים?

לשבוע הספר [7.6-17.6 ביוני] דרושים עובדים רציניים ואחראים. בעלי הבנה בספרים ושירות לקוחות ברמה גבוהה. הפנייה מיועדת לבני 18 ומעלה בלבד. השנה שבוע הספר יתקיים בערים: ת”א-כיכר רבין, ראשון-לציון וירושלים.

חושבים שאתם מתאימים? קדימה, הספרים והאנשים מחכים רק לכם.
לפרטים נוספים מוזמנים לפנות במייל [email protected]

מודן

תמיד חלמתם לעבוד בשבוע הספר? אנחנו מחפשים אתכם!
“מודן” מחפשת אוהבי ספרים אמיתיים שפנויים לעבודה בין התאריכים 6.6.17 ל-17.6.17.
לשליחת קו”ח: [email protected]

אריה ניר

כתר ספרים

No Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *