המלצות ספרים - סקירות וביקורות


ברוכים הבאים לאתר הסקירות שלי. לפרטים ויצירת קשר נא לפנות לגדי איידלהייט gadieide@yahoo.com

שאלות קטנות

9 בינואר 2015 גדי איידלהייט

בכל דור ודור יוצאים ספרי שאלות ותשובות לילדים, ואני גדלתי על לא מעט ספרים כאלו (שכמובן כיום יהיה ארכאיים למדי). הצורך בחדשנות ברור, אולם העקרונות כמעט ולא השתנו. ילדים סקרנים ואוהבים לחקור ולגלות דברים על העולם.

ילדים אוהבים לשאול שאלות, אוהבים לקבל תשובות ויש בספר מגוון רחב של שאלות שאפשר לשוחח עליהם ולתת עוד הסברים ורעיונות. האיורים יפים , הטקסט ברור – אבל לא היו צריכים כל כך הרבה צבעים, והילדים הצעירים של חבר שלי שקיבלו את הספר נהנו ממנו (וגם האבא שלהם).

וכמובן מספר דוגמאות לעיונכם מהספר

שאלות קטנות - עמוד דוגמה

שאלות קטנות – עמוד דוגמה

שאלות קטנות - עמוד דוגמה

שאלות קטנות – עמוד דוגמה

שאלות קטנות - כריכת הספר

שאלות קטנות

“שאלות קטנות – למה?
מאנגלית: חגי ברקת
הוצאת “דני ספרים”, 47 עמודים, פורמט מלבני גדול, 24X32, מנוקד,

מגב הספר

הספר “שאלות קטנות – למה?” בהוצאת “דני ספרים”, עונה על המון שאלות מרתקות בנושאי בעלי החיים ואיכות הסביבה, ופותח בפני הילדים צוהר להבנת עולמם וסביבתם.

ילדים אוהבים לשאול “למה?”. זהו כלי חיוני, שבעזרתו הם מגלים דברים חדשים ולומדים להכיר את העולם סביבם. כשאנחנו עונים על שאלותיהם, אנחנו עוזרים להם להתפתח ולגדול. התשובות שלנו ללמה שלהם בונות עבורם גשר, שדרכו הם יכולים להתחבר לעולם המקיף אותם.
העמודים הגדולים והאיורים המרהיבים שבספר יסייעו להסביר לילדים שאלות רבות: למה גורי הפילים מוצצים את החדק שלהם? למה האקלים משתנה במהלך השנים? למה הסוסים זקוקים לפרסות ברזל? למה שקיות הפלסטיק מזיקות לסביבה? למה הגחליליות זוהרות בחושך? למה האוקיינוסים כל כך חשובים? למה הנשרים קרחים? למה לחיפושית פרת משה רבנו יש גוף אדום ונקודות שחורות? ועוד.

No Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *