ספרים מומלצים - המלצות ספרים, סקירות וביקורות


ברוכים הבאים לאתר הספרים המומלצים והסקירות שלי. לפרטים ויצירת קשר נא לפנות לגדי איידלהייט [email protected]
מעונינים לקבל את כל הסקירות? הצטרפו לערוץ הטלגרם של ספרים מומלצים!

ישראל במבט פנורמי

26 בינואר 2015 גדי איידלהייט

יש לנו ארץ נהדרת. אנחנו בתקופת בחירות וקצת קשה לזכור את זה אבל הארץ נהדרת וטובה מאד. ספרו של איתי בודל, מראה לנו אותה בצורה חדשה. עשרות צילומי פנורמה ברזולוציה גבוהה – חלקם של 360 מעלות – מראים לנו פינות חמד בארץ. פינות מוכרות מאד ופינות עלומות. כולן יפות. ונהדרות.

איתי בודל, מומחה לצילום ולמציאות וירטואלית לא מפסיק את החוויה בספר. היא נמשכת במחשב או בנייד באתר מיוחד בו אפשר לצוף בתוך התמונות. לכל תמונה מלווה קוד סריקה (שמסיבות טכניות כל הקודים מפנים לאותו עמוד ולא לצילום המתאים).

התמונות צולמו במצלמות ניקון, לפעמים עם ראשים פנורמיים, חשיפות מרובות בפרמטרים שונים ליצירת איזון וטווח דינמי רחב שיאפשר לראות באותה תמונה גם אזורים בהירים וגם אזורים כהים. בתמונות 360 מעלות נעשה שימוש גם ברחפנים. נראה שבכל תמונה הושקע זמן צילום ועיבוד מרובה.

נציין גם את שיוכו של איתי בודל לחברה החרדית. הוא דווקא נולד בקיבוץ ואהב צילום מגיל צעיר. בחברה החרדית, עיסוק באומנות – בוודאי לגברים – אינו מובן מאליו, אולם גם חברה זו נהיית פתוחה יותר ותחום הצילום  מתפתח ועולה. יותר ויותר אנשים מוצאים בו את פרנסתם מחד ואת הדרך הייחודית שלהם לבטא את עצמם ואת פנימיותם החוצה. מבחינתו של איתי, הספר מהווה הכרת טובה לקדוש ברוך הוא על הארץ הטובה, מעין מימוש פיזי של אותה הכרת הטובה שאנשים דתיים מברכים כל יום בברכת המזון.

הספר הופק מראש כספר דו לשוני והוא מתאים מאד למתנות לחברים, לקרובים, ללקוחות ולשותפים העסקיים שלכם בחוץ לארץ. הם ואתם תהנו ממנו בכל רגע. אין סדר לתמונות (גיאוגרפי או אחר), כך שאתם לא יכולים אף פעם לדעת מה מחכה בדף הבא. מצאתי את עצמי מדפדף קדימה ואחורה ומתענג על התמונות.

הנה כמה דוגמאות מהספר (אפשר ללחוץ להגדלה ובכל מקרה האיכות בספר גבוהה הרבה יותר). לדוגמאות נוספות כנסו לאתר המלווה את הספר (www.israel360.co.il)בו תוכלו לערוך סיורים וירטואליים ב-360 מעלות במקומות המצולמים בספר בתוספת הסברים ומפה אינטראקטיבית.  

 פנורמה - הר צין - איתי בודל

פנורמה – הר צין – איתי בודל

ירושלים במבט פנורמי - איתי בודל

ירושלים במבט פנורמי – איתי בודל

תל אביב במבט פנורמי - איתי בודל

תל אביב במבט פנורמי – איתי בודל

קניון נחל חבר- איתי בודל

קניון נחל חבר- איתי בודל

ישראל במבט פנורמי - איתי בודל

ישראל במבט פנורמי – איתי בודל

ישראל במבט פנורמי
מקומות ונופים קסומים
איתי בודל

No Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *